Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00

info@kmkhukuk.com

0442 408 03 03

Hakkımızda

Misyonumuz

Ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır.Bu bağlamda KMK Hukuk Bürosu’nun hedefi, mevcut adalet sistemi içinde sıkıntı ve sorunları aza indirgemeye çalışarak, en sağlıklı ve hızlı hukuki yolu kullanarak müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarına cevap vermek, profesyonel hizmet sunmaktır. Müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.Farklı hukuki alanlarda uzmanlaşmış avukatlar sayesinde birçok hukuki alanda hizmet sunmakta olan KMK Hukuk Bürosu, Av. Muharrem AKÇAY ve Av. Adem KAYA sorumluluğunda çalışmalarına hem dava/icra takibi hem danışmanlık alanlarında devam etmektedir.

Tarihçemiz


KMK Hukuk Bürosu, 2014 yılında Erzurum’da kurulmuştur. Öncelikli ilgi alanları Trafik kazaları neticesinde maddi, manevi tazminat talepleri, Ceza hukuku, İş hukuku, Aile Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku ve İcra İflas Hukuku ile Farklı alanlarda uzmanlaşmış avukatlar bir araya gelmiş ve toplumun geniş bir kesimine ulaşarak, farklı hukuki ihtiyaçlara cevap veren bir oluşumu gerçekleştirmiştir.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır.Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.Bunların yanı sıra global dünyanın ekonomik dar kalıbına girmeyip bir başka gerçekliğe değer yargısı ortaya koyarak, vakaya salt ekonomik değil insan odaklı bakmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki "HUKUK, BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR."

Değerlerimiz

  • Girişimci, Yenilikçi ve Öncü Yapımız
  • Takım Ruhumuz
  • Çözüm Odaklılığımız
  • Değer Katma Bilincimiz
  • Güvenilirliğimiz
  • İnsana ve Doğaya Saygımız
Picture of Pamela Daniels
Avukat - Arabulucu

Arb. Av. Muharrem Akçay

İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlamıştır.Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2011’de mezun olmuş ve Halen Erzurum Barosuna kayıtlı avukat ve aynı zamanda Adalet Bakanlığı siciline kayıtlı Arabulucudur .

Picture of Roger Campbell
Avukat

Av.Ümmet İLHAN

İlk Orta ve Lise öğrenimini Bitlis/Ahlatta tamamlamıştır. Atatürk üniversitesi Erzincan Hukuk Fakültesinden 2002 yılında mezun olmuş ve 2003 yılından beri Erzurum Barosuna kayıtlı avukattır.

Picture of Roger Campbell
Avukat

Av. Adem KAYA

İlk, orta ve lise öğrenimini Kars/Sarıkamış’ta tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2007’de mezun olmuş ve Halen Erzurum Barosuna kayıtlı avukattır.


Picture of Roger Campbell
Avukat

Av. Edanur ÇOMAKLI

İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlamıştır. Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2017 yılında mezun olduktan sonra Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans yapmıştır ve Halen Erzurum Barosuna kayıtlı avukattır.

Picture of Roger Campbell
Avukat

Av. Hannan ERDEM

Orta ve lise eğitimini Hatay’da tamamlamıştır. 2004-2018 yılları arasında emniyet teşkilatında polis memuru olarak görev almıştır. 2018 yılında İstanbul Kültür Üniversitesinde Hukuk fakültenden mezun olması üzerine 2018 yılında istifa ederek avukatlık stajını tamamlamış ve Halen Erzurum Barosuna kayıtlı avukattır.