Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00

info@kmkhukuk.com

0442 408 03 03

Hakkımızda

Misyonumuz

Ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır.Bu bağlamda KMK Hukuk Bürosu’nun hedefi, mevcut adalet sistemi içinde sıkıntı ve sorunları aza indirgemeye çalışarak, en sağlıklı ve hızlı hukuki yolu kullanarak müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarına cevap vermek, profesyonel hizmet sunmaktır. Müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.Farklı hukuki alanlarda uzmanlaşmış avukatlar sayesinde birçok hukuki alanda hizmet sunmakta olan KMK Hukuk Bürosu, Av. Muharrem AKÇAY ve Av. Adem KAYA sorumluluğunda çalışmalarına hem dava/icra takibi hem danışmanlık alanlarında devam etmektedir.

Tarihçemiz


KMK Hukuk Bürosu, 2014 yılında Erzurum’da kurulmuştur. Öncelikli ilgi alanları Trafik kazaları neticesinde maddi, manevi tazminat talepleri, Ceza hukuku, İş hukuku, Aile Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku ve İcra İflas Hukuku ile Farklı alanlarda uzmanlaşmış avukatlar bir araya gelmiş ve toplumun geniş bir kesimine ulaşarak, farklı hukuki ihtiyaçlara cevap veren bir oluşumu gerçekleştirmiştir.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır.Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.Bunların yanı sıra global dünyanın ekonomik dar kalıbına girmeyip bir başka gerçekliğe değer yargısı ortaya koyarak, vakaya salt ekonomik değil insan odaklı bakmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki "HUKUK, BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR."

Değerlerimiz

  • Girişimci, Yenilikçi ve Öncü Yapımız
  • Takım Ruhumuz
  • Çözüm Odaklılığımız
  • Değer Katma Bilincimiz
  • Güvenilirliğimiz
  • İnsana ve Doğaya Saygımız
Picture of Pamela Daniels
Avukat

Av. Muharrem Akçay

İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlamıştır.Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2011’de mezun olmuş ve Halen Erzurum Barosuna kayıtlı avukattır

Picture of Roger Campbell
Avukat

Av. Âdem KAYA

İlk, orta ve lise öğrenimini Kars/Sarıkamış’ta tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2007’de mezun olmuş ve Halen Erzurum Barosuna kayıtlı avukattır.